Turnaje

V sobotu 6.6. 2020 se uskutečnil ve spolupráci Sportovní agentury eFKa a FK Hodonín turnaj přípravek, Hodonín Cup 2020. Za pěkného počasí se v kategorii mladší a starší přípravka střetlo 15 mužstev. Ukázalo se, že o budoucnost dívčí a ženské kopané se nemusíme obávat. Téměř 180 dívenek bojujících o každý metr hřiště a o každý míč přesvědčilo diváky, že holky umí hrát fotbal taky. Pro zúčastněné bylo skvěle připraveno hřiště, občerstvení, bohatá tombola a věcné ceny. V kategorii mladší přípravka zvítězilo mužstvo Výběru Bratislavy které nepoznalo hořkost porážky. Druhé místo jenom o lepší skóre obsadily Kotvrdovice a bronzový stupínek patří Baníku Ostrava. V turnaji starších přípravek dominovalo mužstvo FK Znojmo, které zatížilo soupeře 48 góly, na druhý stupínek dosáhla přípravka Baníku Ostrava a třetí místo vybojovaly holky Interu Bratislava. Všem hráčkám patří dík za bojovnost , trenérům poděkování za jejich práci a divákům za podporu a fandění. Už teď připravujeme příští ročník a těšíme se na všechna přihlášená mužstva.

Na fotky z povedené akce se můžete podívat v sekci Galerie.

9.1. 2020 se uskutečnil triangl přípravek v hale Želva v Dubňanech , za účasti mužstev FK Hodonín, Líšeň Brno a Inter Bratislava.

HODONÍN CUP 2020

Dne 2.2. 2020 proběhl v hale Teza v Hodoníně turnaj  žákyň Hodonín cup 2020 za účasti mužstev Trnavy, Myjavy, Vítkovic a Hodonína. Vítězem se stalo mužstvo Spartaku Trnava  před druhým mužstvem Trnavy a třetí místo obsadily hráčky Spartaku Myjava. Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Nicol Chromečková z FK Hodonín.

Vítězky turnaje Spartak Trnava
FK Hodonín
Nicol Chromečková z FK Hodonín.