Turnaje

Cup 2021

V sobotu 6.6. 2020 se uskutečnil ve spolupráci Sportovní agentury eFKa a FK Hodonín turnaj přípravek, Hodonín Cup 2020. Za pěkného počasí se v kategorii mladší a starší přípravka střetlo 15 mužstev. Ukázalo se, že o budoucnost dívčí a ženské kopané se nemusíme obávat. Téměř 180 dívenek bojujících o každý metr hřiště a o každý míč přesvědčilo diváky, že holky umí hrát fotbal taky. Pro zúčastněné bylo skvěle připraveno hřiště, občerstvení, bohatá tombola a věcné ceny. V kategorii mladší přípravka zvítězilo mužstvo Výběru Bratislavy které nepoznalo hořkost porážky. Druhé místo jenom o lepší skóre obsadily Kotvrdovice a bronzový stupínek patří Baníku Ostrava. V turnaji starších přípravek dominovalo mužstvo FK Znojmo, které zatížilo soupeře 48 góly, na druhý stupínek dosáhla přípravka Baníku Ostrava a třetí místo vybojovaly holky Interu Bratislava. Všem hráčkám patří dík za bojovnost , trenérům poděkování za jejich práci a divákům za podporu a fandění. Už teď připravujeme příští ročník a těšíme se na všechna přihlášená mužstva.

Na fotky z povedené akce se můžete podívat v sekci Galerie.

9.1. 2020 se uskutečnil triangl přípravek v hale Želva v Dubňanech , za účasti mužstev FK Hodonín, Líšeň Brno a Inter Bratislava.

HODONÍN CUP 2020

Dne 2.2. 2020 proběhl v hale Teza v Hodoníně turnaj  žákyň Hodonín cup 2020 za účasti mužstev Trnavy, Myjavy, Vítkovic a Hodonína. Vítězem se stalo mužstvo Spartaku Trnava  před druhým mužstvem Trnavy a třetí místo obsadily hráčky Spartaku Myjava. Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Nicol Chromečková z FK Hodonín.

Vítězky turnaje Spartak Trnava
FK Hodonín
Nicol Chromečková z FK Hodonín.

HODONÍN CUP 2020 WU 14

aneb NEJSME Z CUKRU

…ano i takový podtitulek by mohl mít turnaj pořádaný Sportovní agenturou eFKa ve spolupráci s FK Hodonín 20.6. v Lužicích. 12 mužstev dívek věkové kategorie 2006 a mladších rozdělených do dvou skupin sváděl urputný boj nejen se soupeřkami , ale i s nerovným živlem, a to s deštěm . Dívky předváděly výkony , které si zaslouží to nejvyšší ocenění, Obrovská chuť překonat nepřízeň počasí ,těžký a kluzký terén , mokrý míč , do každého pohybu hráček bičující déšť přiváděl dívky někdy i k úplnému vyčerpání.. Mužstva FK Hodonín , Baníku Ostrava, Sigmy Olomouc , Slovácka , Horních Heršpic , Táborska , Kotvrdovic , Myjavy a Jihlavy ukázaly že dívčí fotbal se vyrovná obětavostí a herním umem chlapeckému fotbalu. A to , že to holky umí i rozparádit , ukázaly při závěrečné děkovačce více jak stovce diváků parádní jízdou po břiše na , už tak rozmočeném terénu. Po urputných bojích zvítězilo mužstvo Lokomotivy Horní Heršpice , před dívkami 1 FC Slovácko , a na bronzový stupínek vystoupily holky Baníku Ostrava… Nejlepší střelkyní byla Veronika Sladká z Heršpic se 13 góly. Cenu pro nejlepší brankářku převzala Nicol Hynčicová ze Slovácka. Reportáž z turnaje přijela natočit i regionální televize Slovácko. Obrovský dík patří všem hráčkám, trenérům i divákům.

… a příští rok ve stejnou dobu Hodonín cup 2021